Deníček – Nicola Boys – 2012 – III.

Deníček Nicola Boys

Sobota 28,  Červenec 2012

Dneska jedeme na Sloní Louku vlakem. Je tu strašný horko a špatně se píše ve vlaku. Já a Tereza jsme se dohodli že budeme spát spolu ve stanu.

Když jsme přijeli, začalo pršet a teď sedím v mokrým stanu. Aspoň, že mám teplý spacák. Mmmm, voněj klobásy ale nevím jak rosdělali oheň v tomle dešti.

Ponděli 30

Dneska naše posádka měla službu a musime mit nadobi ale nic srovna zajímavého se ne stalo. No, byla to prvni etapa na lodi ale to je všechno. Ondra, jeden s kapitanatu, se převlíkl za Indiana Jones a tak začala taborova hra. Ráno když jsme museli do vody tak jsem tam vběhla a teď jse cítím fajn.

Útery 31

Dneska jsme jeli na další etapu na jiny stanoviste U Tří veverek. Dostali jsme se tam vlakem i na raftech a všechno jsme museli převážet přez řeku. Já a Tereza jsme se vimněnili ve stanech a já ted spim s italskou holkou Delia.

Středa 1

Dneska byl prvni rozchod v Rožmberku. Koupila jsem si zmrzlinu. Delia si koupila krystalovy naramek a je moc krasny ale ja bych radej amethystovy. Taky jsem koupila pohledy a poslu je za dva dny. Až jsme prijeli, vsichni jsme skakali do řeky protože bylo takový horko a museli jsme šlapat hodinu spátky přes kopce a videli jsme i srnky.

Pátek 3

Teď jedeme na další stanoviste Zátoň/ kemp Branná. Včera bylo DPH. To znamená Den Plnný Her a bylo to super. Tady furt prsi a máme se stěhovat. A moje posadka má ještě k tomu službu.

Dostali jsme se tam tak okolo pěti a postavila jsem stan tak mám jednu skoušku na plavčíka hotovou. A jeden kluk teď dostavá hobok a pádlem protože nepouslouchal budíček.

Sobota 4

Měli jsme další DPH. Teď jsme u ohne a naše posádka dostala dollar za včerejší službu. Ráno přijela kamarádka kapitánů a přivezla velkýho psa a jmenuje se Samuel.

Neděle 5

Jeli jsme spátky na Sloni Louku. A představ si, že my vypadl poslední zub tak v pulce etapy. Ondra nas pořád strkal do vody. K večeři jsme měli těstoviny a kečup.

Pondělí 6

V noci byla strašná bouřka a nikdy jsem nic takového neviděla. Ani neslyšela. Dneska jsme došlapali až k bazénu a bylo to tam krásný. Jejda, vypadá že bude strašně prset. Jejda, protejkává stan. Jejda.

 

Čtvrtek 9

Včera večer jsme dělali bojovku a museli jsme jít do lesa po stopě svíček. Nebojim se tmy ale když jseš v noci sama ve tmě je to docela strašidelný. A taky nějaká kostra mě stopuje a přesto vím že to je jenom Ondra. Jeli jsme s Alfredo v Karlojet ( Ondra v našem aute) v noci a divím se že jako policista nás to nechal udělat.

Pátek 10

Dneska je poslední plnný den tady. Našli jsme ‘poklad’ a všichni jsme dostali dost bonbonů, račí tričko, medaili a cd českých pohádek.

Sobota 11

Jsem plavcik! Včera mě oholili. To se divím co bude řikat máma.

Comments are closed.